Uživatel nepřihlášen Košík (0)

cyklistické helmy, cyklo helmy, cyklistické přilby, cyklo přilby

Přilby, helmy, lyžařské přilby, lyžařské helmy, cyklistické přilby, cyklistické helmy cyklistické helmy, cyklo helmy, cyklistické přilby, cyklo přilby cyklistické helmy, cyklo helmy, cyklistické přilby, cyklo přilby

V našem e-shopu naleznete vysoce kvalitní cyklo přilby (helmy) značky BRIKO. Všechny přilby (helmy) BRIKO disponují zákonnými homologacemi EU, některé mají dokonce homologace (certifikace) pro americký a kanadský trh. BRIKO spolupracuje s celou řadou sportovců, kteří helmy nejen používají při svých špičkových sportovních výkonech, ale i se spolupodílí na jejich projektování a tvorbě designu, kde mohou uplatnit vlastní zkušenosti. Jaké vlastnosti by měla mít přilba? Především by měla plnit svůj primární účel a to je, že by měla být bezpečná. Garancí bezpečnosti jsou právě zmíněné homologace. Cyklistické přilby BRIKO splňují  evropskou normu EN 1078, některé i americkou CPSC. Dalšími požadavky je jistě nízká hmotnost a dobré odvětrání a pohodlné a bezpečné upínání.

Jak vybrat správnou velikosti přilby?

obvod měřte okolo hlavy nad uchem

vyberte si takovou velikost přilby, která je Vám nejpříjemnější, helma nesmí nikde tlačit a být nepohodlná

zároveň však nesmí být ani příliš volná, zapnete-li pásek pro bradou a zakýváte hlavou dopředu a dozadu, přilba by se neměla na hlavě hýbat.

máte-li užší tvar hlavy, volte raději menší velikost

naopak máte-li hlavu kulatější, zvolte větší velikost

při používání přilby ji mějte vždy zapnutou a správně nasazenou